NAJRENT HODONÍN

Kanceláře, učebny, konferenční sál

Najrent Hodonín

SDÍLET

Lokalita

Kancelářská budova Najrent Hodonín leží přímo proti nákupnímu centru Cukrovar. Celá budova je obkolopena parkem s urostlými stromi, které zajišťují klid pro práci a příjemný výhled z oken.

Infrastruktura

Poloha budovy Najrent Hodonín je výhodná z hlediska dostupnosti. Autobusové a vlakové nádraží je ve vzdálenosti asi 5 minut chůze. Zastávka MHD leží 200m od vchodu do budovy. Pro klienty s vlastním automobilem je k dispozici parkoviště přímo u vchodu, s kapacitou až 40 vozidel a další možnost parkování je do vzdálenosti 200m od vchodu do budovy.

Kancelářské prostory

V budově Najrent Hodonín je k dispozici 50 volných jednotlivých kanceláří pro okamžité využití. Rozloha kanceláří je v průměru 18 m2. Rozloha kanceláří lze zvětšit propojením více místností. V nabídce máme i kancelář s plně vybaveným kuchyňským koutem, s dřezem a pitnou vodou. Všechny kanceláře jsou nově zrekonstruované a barevně vymalované.

Učebny

V kancelářské budově Najrent Hodonín jsou k dispozici dvě učebny s kapacitou až pro 20 osob. Jedna učebna je vybavena notebooky pro 15 osob. Učebny je možné pronajímat jednorázově, nebo na delší časové období. K dispozici pro zapůjčení jsou poznámkové tabule a videoprojektor. Zajistíme občerstvení do každé učebny, nebo stravování v restauraci.

Konferenční sál

Největší místnost v kancelářské budově Najrent Hodonín je konferenční sál. Kapacita sálu je až pro 60 osob k sezení, případně je možné kapacitu rozšířit přidáním dalších míst. Pronájem sálu je možný jednorázově, nebo na delší období. Zajitíme cateingové služby, nebo stravování v restauraci.

Zabezpečení

Celá budova Najrent Hodonín je zabezpečena elektronickým zabezpečovacím systémem s pohybovýmy a kouřovými čidly. Vstup do budovy je pouze přes elektronickou kartu a osobní kód. Celý systém je napojen na pult centrální ochrany a v případě narušení okamžitě zasahuje bezpečnostní služba. Riziková místa jsou monitorována kamerovým systémem se záznamem.

Doplňkové služby

Rychlé ADSL internetové připojení v každé kanceláři. Pravidelný úklid společných prostor, úklid kanceláří na požádání.

Nadstandard

Přímo v budově Najrent Hodonín je provozováná samoobslužná restaurace. Teplé jídlo po celý den, lahůdky, pochutiny, teplé a studené nápoje, káva, gastronomické speciality.