O NÁS

Budujeme rodinný podnik.

Najrent s.r.o.

Jako rodinná firma investujeme do nemovitostí, které pronajímáme koncovým klientům. Nemovitosti rekonstruujeme a modernizujeme tak aby uživatelé měli dostupný veškerý komfort.


PROČ JÍT K NÁM ?

O naše klienty se staráme a dbáme na kvalitu našich služeb. Jsme kdykoli k dispozici a případné problémy řešíme okamžitě. V našich objektech panuje příjemná atmosféra a prostředí je rozvlněno produktivní atmosférou a prátelským přístupem sousedních nájemníků. Všechny naše budovy jsou výhradně nekuřácké.

Naše další aktivity

BISTRO Najrent

V rámci rozvoje a zlepšení poskytovaných služeb v našich prostorách jsme v roce 2012 otevřeli samoobslužnou restauraci. Restaurace se nachází v budově Najrent v Hodoníně. Orientuje se na nabídku denního menu, zejména české kuchyně.


INTERIÉRY Najrent

V areálu Najrent Hodonín se nachází interiérové studio, které provozujeme od roku 2014. Studio nabízí různé druhy podlahových krytin jako jsou koberce, plovoucí podlahy, pvc, dále interiérové dvěře a zárubně. Nabídka zahrnuje i pokládky a instalace přímo u zákazníka. Více najdete na internetových stránkách interiery.najrent.cz

Najrent s.r.o.

UDÁLOSTI

1 ČERVENEC 2014
10 ZÁŘÍ 2013
1 ZÁŘÍ 2013
17 BŘEZEN 2013

KONVEKTOMAT

Do restaurace jsme pořídili konvektomat, který urychlý přípravu jídel a budeme tak schopni obsloužit více zákazníků.